пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні

 • Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні : Збірники статей - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Швець Д. В., Бакумов О. С., Хань О. О.
 • ISBN: 978-966-937-802-6
 • Група видань: Збірники статей
Наявність: В наявності
 • 750.00грн

У представленому Вашій увазі збірнику відображена система законодавства у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні з урахуванням останніх змін: від міжнародних угод України та Європейського Союзу щодо наукового співробітництва до національних стандартів, які встановлюють вимоги до оформлення результатів наукової роботи в Україні. Зміст збірника викладений у логічній послідовності, кожен його розділ та параграф відповідає відокремленому пи- танню законодавчого регулювання наукової та науково-технічної діяльності в Україні: угоди між Україною та ЄС у сфері науки і техніки, питання організації наукової та науково-технічної діяльності в Україні, інноваційна діяльність в Україні, наукові та технологічні парки, державні інституції у сфері науки і техніки, державне фінансування наукової та науково-технічної діяльності, національне регулювання міжнародного співробітництва у науковій сфері, порядок здобуття науко- вих ступенів та вчених звань, порядок проходження атестації наукових установ та наукових працівників, питання оформлення прав інтелектуальної власності на результати наукової та науково-технічної діяльності, організації та проведення наукових конкурсів, надання державних премій для науковців, організація наукової та науково-технічної діяльності у наукових та науково-освітніх установах Міністерства внутрішніх справ України, державні стандарти у сфері наукової та науково-технічної діяльності.

Збірник нормативно-правових актів з питань наукової та науково-технічної діяльності буде корисним для науковців, керівників наукових установ, здобувачів наукових ступенів, службовців державного апарату у сфері науки та всіх, хто досліджує стан законодавства у цій сфері.


Характеристики
 • Обкладинка: М’яка
 • Рік видання: 2019
 • Папір: Газетний
 • Формат: 60х84 1/8
 • Кількість сторінок: 880

Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні, видавництво Право, довідкове видання, 2019, Упорядники: Д.В. Швець, О.С. Бакумов, О.О. Хань

Щоб купити Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Збірник нормативно-правових актів у сфері наукової та науково-технічної діяльності в Україні" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...