Філософія і психологія права

Придбати Традиційна логіка у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
550грн.
Купити
Підручник
Придбати Секулярна доба. Книга друга у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
240грн.
Купити
Наукове видання
Придбати Секулярна доба. Книга перша у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
280грн.
Купити
Наукове видання
Придбати Вина добродетелей у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
260грн.
Купити
Монографія
Придбати Ціна істини: дар, гроші, філософія у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
320грн.
Купити
Монографія
Придбати Філософія драми у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
180грн.
Купити
Монографія
Придбати Філософія і педагогіка покликання у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
195грн.
Купити
Монографія
Придбати Психологія особистості у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
430грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Юридична психологія у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
225грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Основи наукових досліджень у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
385грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Судова риторика: теорія і практика у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
180грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Психологічна та кримінологічна сексологія у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
160грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати 1000 цитат від великих і знаменитих у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
100грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Психологія особистості у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
215грн.
Купити
Підручник
Придбати Філософія і методологія науки у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
205грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Основи психології і педагогіки у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
250грн.
Купити
Підручник
Придбати Психологія у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
170грн.
Купити
Підручник
Придбати Юридична психологія у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
215грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Церковне (канонічне) право у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
360грн.
Купити
Підручник

Придбати Філософія і психологія права — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Філософія і психологія права доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Філософія і психологія права для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Філософія і психологія права" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Філософія і психологія права. Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Філософія і психологія права, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Філософія і психологія права в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Філософія і психологія права або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Філософія і психологія права, але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Філософія і психологія права" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Філософія і психологія права" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Філософія і психологія права, зібрана на сайті "Видавництва Право".