Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років»

Придбати Країнознавство у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
250грн.
Купити
Підручник
Придбати Фінансове право у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
230грн.
Купити
Підручник
Придбати Стратегічний бізнес-консалтинг у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
170грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Юридична психологія у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
190грн.
Купити
Підручник. 3-тє видання, перероблене і доповнене
Придбати Нотаріат у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
290грн.
Купити
Підручник
Придбати Трудове право у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
280грн.
Купити
Підручник 3-тє видання, перероблене і доповнене
Придбати Основи кваліфікації злочинів у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
190грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Запобігання корупції у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
220грн.
Купити
Підручник
Придбати Методологія наукових досліджень у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
290грн.
Купити
Підручник
Придбати Податкове право України у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
240грн.
Купити
Підручник
Придбати Право соціального забезпечення у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
220грн.
Купити
Підручник
Придбати Криміналістика. Том 2 у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
180грн.
Купити
Підручник, у двох томах
Придбати Криміналістика. Том 1 у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
230грн.
Купити
Підручник, у двох томах

Придбати Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років», та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.