Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років»

Криміналістика. Том 1
Запобігання корупції
Міжнародне приватне право
Legal English

Legal English

Хіт

330.00грн

Екологічне право

Екологічне право

Хіт

480.00грн

Адміністративне право
Показано з 1 по 20 із 41 (3 сторінок)

Якісна навчальна юридична література - невід'ємний елемент здобуття освіти у вищому навчальному закладі. Без неї важко уявити вивчення такого тонкого і відповідального предмета, як Право. Однак не тільки студентам і викладачам може знадобитися наукова юридична література, адже володіти знанням законів і кодексу України в наші дні - дуже важливо.

В інтернет-магазині навчальної літератури видавництва «Право» представлені наступні посібники:

• Фінансове право
• Стратегічний бізнес-консалтинг;
• Юридична психологія;
• Нотаріат;
• Трудове право;
• Криміналістика та ін.

В даному розділі каталогу представлена ​​навчальна юридична література ювілейної серії, випущеної спеціально до 215-річчя «НЮУ». Тут зібрана сама цікава і незмінно актуальна інформація, яка стане в пригоді будь-якому громадянину країни, і обов'язкова для вивчення студентами юридичного ВУЗу.

Для того, щоб замовити юридичну літературу в інтернет-магазині видавництва «Право», можна зателефонувати за телефоном, чи натиснути «купити». Наші менеджери допоможуть не тільки оформити замовлення, й підібрати необхідний посібник. У нас Ви зможете купити юридичну літературу за вигідною ціною потом, чи в роздріб. Висока якість посібників і актуальність інформації гарантовано!

Придбати Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років»" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років». Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Читати далі...

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років», та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років» або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років», але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років»" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років»" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Ювілейна серія навчальної літератури «НЮУ 215 років», зібрана на сайті "Видавництва Право".

Читати далі...