Закони України, нормативно-правові документи

Закон України Про освіту

Закон України Про освіту

Хіт
Новий

130.00грн

Закон України "Про медіа"
Показано з 1 по 20 із 64 (4 сторінок)

Знання законів для кожної людини має велике значення. Хіба не чудово було б мати змогу відстоювати свої права на професійному рівні? До того ж, не варто забувати – «Незнання законів не позбавляє від відповідальності!». В кожній українській сім’ї має бути книга про закони нашої країни. Важливо мати актуальний збірник законів, який би зберігав на своїх сторінках актуальну інформацію. Саме такі закони можна придбати в онлайн-книгарні Видавництва «Право», по вигідним цінам. В каталозі сайту ви знайдете наступну літературу:

• Український правопис;

• Кримінальний кодекс України;

• Книги, що детально описують окремі закони нашої країни, такі як Закони України «Про державну службу» або «Дорожній рух» і т.д.

Кому потрібні книги про Закони України?

Тож, кому можуть знадобитися книги про Закони України: адвокатам та нотаріусам, чия діяльність напряму пов’язана зі знанням законів; викладачам відповідних спеціальностей; студентам та аспірантам, а також свідомим громадянам, які хочуть бути в курсі основних положень і прав кожної людини.

Важливо буде знати сучасні закони людям, які часто їздять за кордон, особливо якщо ці поїздки пов'язані з бізнесом. Тоді може стати в пригоді знання Закону України «Про зовнішню економічну діяльність», наприклад. Навіть якщо Ви не маєте прямого відношення до юридичної діяльності - знання законів буде доречно завжди, а саме:

1. При оформленні спадщини;

2. При придбанні майна, наприклад, нерухомості або автомобіля;

3. Для юридично грамотного заповнення документів;

4. Для знання своїх прав і поведінки в державних інстанціях;

В інтернет-книгарні Видавництва «Право» Ви зможете купити всю необхідну правову літературу для роботи, навчання або дозвілля. Ми пропонуємо тільки свіжі видання з, актуальними на сьогоднішній день, законами, що діють на території України. Замовити книги можна в каталозі інтернет-магазину; за телефоном, вказаним в шапці сайту; по факсу або написавши на електронну пошту. Оплата замовлень відбувається за рахунком-фактурою, який ми висилаємо факсом або на електронну адресу замовника. Доставлення можливе по всій території України, популярними поштовими службами. Бажаємо вдалих покупок!

Придбати Закони України, нормативно-правові документи — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Закони України, нормативно-правові документи доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Закони України, нормативно-правові документи для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Закони України, нормативно-правові документи" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Закони України, нормативно-правові документи. Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Читати далі...

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Закони України, нормативно-правові документи, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Закони України, нормативно-правові документи в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Закони України, нормативно-правові документи або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Закони України, нормативно-правові документи, але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Закони України, нормативно-правові документи" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Закони України, нормативно-правові документи" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Закони України, нормативно-правові документи, зібрана на сайті "Видавництва Право".

Читати далі...