Закони України, нормативно-правові документи

Знання законів для кожної людини має велике значення. Хіба не чудово було б мати змогу відстоювати свої права на професійному рівні? До того ж, не варто забувати – «Незнання законів не позбавляє від відповідальності!». В кожній українській сім’ї має бути книга про закони нашої країни. Важливо мати актуальний збірник законів, який би зберігав на своїх сторінках актуальну інформацію. Саме такі закони можна придбати в онлайн-книгарні Видавництва «Право», по вигідним цінам. В каталозі сайту ви знайдете наступну літературу:

• Український правопис;

• Кримінальний кодекс України;

• Книги, що детально описують окремі закони нашої країни, такі як Закони України «Про державну службу» або «Дорожній рух» і т.д.

Кому потрібні книги про Закони України?

Тож, кому можуть знадобитися книги про Закони України: адвокатам та нотаріусам, чия діяльність напряму пов’язана зі знанням законів; викладачам відповідних спеціальностей; студентам та аспірантам, а також свідомим громадянам, які хочуть бути в курсі основних положень і прав кожної людини.

Важливо буде знати сучасні закони людям, які часто їздять за кордон, особливо якщо ці поїздки пов'язані з бізнесом. Тоді може стати в пригоді знання Закону України «Про зовнішню економічну діяльність», наприклад. Навіть якщо Ви не маєте прямого відношення до юридичної діяльності - знання законів буде доречно завжди, а саме:

1. При оформленні спадщини;

2. При придбанні майна, наприклад, нерухомості або автомобіля;

3. Для юридично грамотного заповнення документів;

4. Для знання своїх прав і поведінки в державних інстанціях;

В інтернет-книгарні Видавництва «Право» Ви зможете купити всю необхідну правову літературу для роботи, навчання або дозвілля. Ми пропонуємо тільки свіжі видання з, актуальними на сьогоднішній день, законами, що діють на території України. Замовити книги можна в каталозі інтернет-магазину; за телефоном, вказаним в шапці сайту; по факсу або написавши на електронну пошту. Оплата замовлень відбувається за рахунком-фактурою, який ми висилаємо факсом або на електронну адресу замовника. Доставлення можливе по всій території України, популярними поштовими службами. Бажаємо вдалих покупок!

Придбати Закон України Про фахову передвищу освіту у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
40грн.
Купити
Набрав чинності 9 серпня 2019 року
Придбати Український правопис у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
120грн.
Купити
Постанова Кабінету Міністрів України №437 від 22 травня 2019 р.
Придбати Закон України "Про житлово-комунальні послуги" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 20 травня 2019 р.
Придбати Закон України "Про державну таємницю" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Закон України "Про дорожній рух" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 12 вересня 2019 року
Придбати Закон України "Про Вищий антикорупційний суд" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 12 квітня 2019 року
Придбати Закон України "Про освіту" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
50грн.
Купити
Станом на 09 вересня 2019 року
Придбати Закон України "Про Вищу раду правосуддя" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
35грн.
Купити
Станом на 15 травня 2019 року
Придбати Закон України "Про адміністративні послуги" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 17 вересня 2019 року
Придбати Закон України "Про державне бюро розслідувань" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 12 вересня 2019 року
Придбати Закон України "Про публічні закупівлі" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 09 вересня 2019 року
Придбати Закон України "Про Кабінет Міністрів України" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року

Придбати Закони України, нормативно-правові документи — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Закони України, нормативно-правові документи доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Закони України, нормативно-правові документи для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Закони України, нормативно-правові документи, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Закони України, нормативно-правові документи в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Закони України, нормативно-правові документи або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.