Закони України, нормативно-правові документи

Придбати Закон України Про фахову передвищу освіту у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
40грн.
Купити
Набрав чинності 9 серпня 2019 р
Придбати Український правопис у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
120грн.
Купити
Постанова Кабінету Міністрів України №437 від 22 травня 2019 р.
Придбати Закон України "Про житлово-комунальні послуги" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 20 травня 2019 р.
Придбати Закон України "Про державну таємницю" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 15 березня 2019 року
Придбати Закон України "Про дорожній рух" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 06 травня 2019 року
Придбати Закон України "Про Вищий антикорупційний суд" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Станом на 12 квітня 2019 року

Придбати Закони України, нормативно-правові документи — в Харкові і Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва “Право” ви маєте можливість з доставкою у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни і великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання як в роздріб. Замовити Закони України, нормативно-правові документи доставка по всій Україні.

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Закони України, нормативно-правові документи, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя - за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підтвердити Ваше замовлення і відповість на всі Ваші запитання. На сайті видавництва Право можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Закони України, нормативно-правові документи – в Маріуполі, Слав'янську, Краматорську треба ліше оформіті замовлення на сайті або зателефонувати оператору; Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні і судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль.