Кодекси України (з останніми змінами)

Сімейний кодекс України

Сімейний кодекс України

Хіт
Новий

110.00грн

Податковий кодекс України

Податковий кодекс України

Хіт
Новий

650.00грн

Господарський кодекс України
Житловий кодекс України

Житловий кодекс України

Хіт
Новий

110.00грн

Виборчий кодекс України

Виборчий кодекс України

Хіт
Новий

240.00грн

Кодекс законів про працю України
Цивільний кодекс України

Цивільний кодекс України

Хіт
Новий

200.00грн

Кодекс цивільного захисту України
Показано з 1 по 20 із 47 (3 сторінок)

Ви досі вважаєте, що правова література потрібна тільки юристам, адвокатам і студентам юридичних вищих навчальних закладів? Ви помиляєтеся, адже на сьогоднішній день, кожна людина, яка володіє знаннями законів і кодексів України більш захищена і зуміє відстояти свої права в різних ситуаціях. Для цього зовсім необов'язково закінчувати юридичний факультет, хоча це і одна з найбільш актуальних спеціальностей в світі. Купивши сучасну правову літературу, можна добре вивчити дане питання і бути юридично підкованою людиною. Навіть якщо Ви не особливо цікавитеся Правом і законами, наприклад, Кримінальний і Сімейний кодекси України - це книги, які повинні бути в кожному осередку суспільства. Пам'ятайте, що обізнаність - це зброя і захист Вашої родини.

В інтернет-книгарні Видавництва «Право» представлені Кодекси України, з урахуванням усіх останніх змін. Це професійні збірники, з актуальною інформацією, які стануть в нагоді студентам, викладачам, будуть настільною книгою будь-якого юриста і найціннішим екземпляром в особистій бібліотеці кожної української родини. У каталозі представлені наступні кодекси України:

• Цивільний процесуальний кодекс;

• Сімейний кодекс;

• Кримінально-виконавчий;

• Податковий, митний, цивільний кодекси та ін.

Всі видання відрізняються високою якістю оформлення та змісту, а актуальність інформації постійно перевіряється і контролюється нашим творчим колективом.

Як замовити Кодекси України?

Замовляйте кодекси з останніми змінами законодавства України в нашій інтернет-книгарні Видавництва «Право» за вигідними цінами. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно скористатися «кошиком» в каталозі сайту, зателефонувати за контактним телефоном або написати на електронну адресу. Контакти знайдете в шапці профілю. Для зручності клієнтів оплата проводиться за рахунком-фактурою, який ми висилаємо на електронну пошту. Доставлення юридичної літератури можлива по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Інтайм. Бажаємо вдалих покупок!

Придбати Кодекси України (з останніми змінами) — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Кодекси України (з останніми змінами) доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Кодекси України (з останніми змінами) для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Кодекси України (з останніми змінами)" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Кодекси України (з останніми змінами). Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Читати далі...

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Кодекси України (з останніми змінами), та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Кодекси України (з останніми змінами) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Кодекси України (з останніми змінами) або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Кодекси України (з останніми змінами), але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Кодекси України (з останніми змінами)" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Кодекси України (з останніми змінами)" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Кодекси України (з останніми змінами), зібрана на сайті "Видавництва Право".

Читати далі...