пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Кодекси України (з останніми змінами)

Виборчий кодекс України
Цивільний кодекс України
Сімейний кодекс України
Податковий кодекс України
Показано з 1 по 20 із 47 (3 сторінок)

Ви досі вважаєте, що правова література потрібна тільки юристам, адвокатам і студентам юридичних вищих навчальних закладів? Ви помиляєтеся, адже на сьогоднішній день, кожна людина, яка володіє знаннями законів і кодексів України більш захищена і зуміє відстояти свої права в різних ситуаціях. Для цього зовсім необов'язково закінчувати юридичний факультет, хоча це і одна з найбільш актуальних спеціальностей в світі. Купивши сучасну правову літературу, можна добре вивчити дане питання і бути юридично підкованою людиною. Навіть якщо Ви не особливо цікавитеся Правом і законами, наприклад, Кримінальний і Сімейний кодекси України - це книги, які повинні бути в кожному осередку суспільства. Пам'ятайте, що обізнаність - це зброя і захист Вашої родини.

В інтернет-книгарні Видавництва «Право» представлені Кодекси України, з урахуванням усіх останніх змін. Це професійні збірники, з актуальною інформацією, які стануть в нагоді студентам, викладачам, будуть настільною книгою будь-якого юриста і найціннішим екземпляром в особистій бібліотеці кожної української родини. У каталозі представлені наступні кодекси України:

• Цивільний процесуальний кодекс;

• Сімейний кодекс;

• Кримінально-виконавчий;

• Податковий, митний, цивільний кодекси та ін.

Всі видання відрізняються високою якістю оформлення та змісту, а актуальність інформації постійно перевіряється і контролюється нашим творчим колективом.

Як замовити Кодекси України?

Замовляйте кодекси з останніми змінами законодавства України в нашій інтернет-книгарні Видавництва «Право» за вигідними цінами. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно скористатися «кошиком» в каталозі сайту, зателефонувати за контактним телефоном або написати на електронну адресу. Контакти знайдете в шапці профілю. Для зручності клієнтів оплата проводиться за рахунком-фактурою, який ми висилаємо на електронну пошту. Доставлення юридичної літератури можлива по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Інтайм. Бажаємо вдалих покупок!

Придбати Кодекси України (з останніми змінами) — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Кодекси України (з останніми змінами) доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Кодекси України (з останніми змінами) для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Кодекси України (з останніми змінами)" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Кодекси України (з останніми змінами). Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Читати далі...

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Кодекси України (з останніми змінами), та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Кодекси України (з останніми змінами) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Кодекси України (з останніми змінами) або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Кодекси України (з останніми змінами), але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Кодекси України (з останніми змінами)" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Кодекси України (з останніми змінами)" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Кодекси України (з останніми змінами), зібрана на сайті "Видавництва Право".

Читати далі...