НОВИНКИ

Придбати Альтернативні способи вирішення спорів  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
260грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Обмеження свободи як вид покарання у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
280грн.
Купити
Монографія
Придбати Legal English у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
160грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Кримінальний процес  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
150грн.
Купити
Навчальний посібник для підготовки до іспиту
Придбати Полное руководство для чинов полиции  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
4000грн.
Купити
Наукове видання
Придбати Основи медичного права. Альбом схем у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
650грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Начало невмешательства  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
1900грн.
Купити
Наукове видання
Придбати Чашка чорна матова НЮУ з крейдою  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
140грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Основи фармацевтичного права. Альбом схем  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
450грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Міжнародне публічне право. Міжнародний захист прав людини  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
250грн.
Купити
Посібник для підготовки до ЗНО, видання 3-тє
Придбати Кримінальне право України: Загальна частина у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
320грн.
Купити
Підручник, шосте видання, перероблене і доповнене
Придбати Пакет НЮУ з мелованного папіру  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
40грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати #pravoZNO 2020 у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
300грн.
Купити
Навчальний посібник

Придбати НОВИНКИ — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити НОВИНКИ доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. НОВИНКИ для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "НОВИНКИ" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з НОВИНКИ. Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: НОВИНКИ, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії НОВИНКИ в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати НОВИНКИ або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії НОВИНКИ, але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "НОВИНКИ" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"НОВИНКИ" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по НОВИНКИ, зібрана на сайті "Видавництва Право".