Монографії

Показано з 1 по 20 із 146 (8 сторінок)

Знання - ось найцінніший продукт за всіх часів. Чим глибше вивчена тема, тим якісніше людина буде здатна розбиратися в ній. Найкращим джерелом інформації завжди була і залишається спеціалізована література. Професійні правові монографії створені для того, щоб можна було більш ретельно осягнути спеціальність. У таких виданнях розглядається вузька тема, але з акцентом на найдрібніші подробиці. Цікаві юридичні монографії стануть путівником в спеціальність для студентів відповідних навчальних закладів або просто для любителів різнобічно розвиватися.

В інтернет-книгарні Видавництва «Право» представлені монографії, наступних напрямків:

• «Крадіжки, вчинені неповнолітніми: кримінологічний аналіз»;

• «Військові злочини: питання Теорії, законодавства и практики»;

• «Авторське право и суміжні права в інформаційному суспільстві»;

• «Теорія і практика кримінального процесуального доказування» та ін.

В каталозі Ви знайдете багато цікавої літератури вузької спрямованості. Посібники стануть в пригоді не тільки студентам правових навчальних закладів і факультетів, а й для економістів, фінансистів, майбутніх слідчих і прокурорів. А також - усім, то захоплюється юриспруденцією і законами нашої держави.

Як знайти хорошу монографію?

Те, що необхідна література завжди повинна бути в зоні доступу - це зрозуміло кожному фахівцю, але дістати якісний підручник або посібник не завжди буває легко. Особливо якщо мова йде про монографії - наукові роботи, з глибоким вивченням конкретної теми. Спеціально для Вас наша компанія займається видавництвом наукової літератури, стосовно права і законів. Всі книги - це цінна інформація, плід роботи безлічі наукових співробітників, серед яких і, відомі на всю Україну, юристи, економісти і академіки.

Замовляйте монографії в інтернет-книгарні Видавництва «Право» по найкращій в Україні вартості. Оформляйте замовлення на сайті, скориставшись «кошиком» або телефонуйте за номером телефону, який знайдете в шапці сайту. Також, Ви можете отримати он-лайн консультацію в пошуку або підборі юридичної літератури. Для цього пишіть на пошту або телефонуйте - ми з радістю допоможемо Вам знайти заповітну книгу. Бажаємо захоплюючого вивчення сфери юриспруденції і вдалих покупок!

Придбати Монографії — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Монографії доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Монографії для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Монографії" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Монографії. Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Читати далі...

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Монографії, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Монографії в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Монографії або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Монографії, але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Монографії" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Монографії" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Монографії, зібрана на сайті "Видавництва Право".

Читати далі...