Сувенірна продукція

Придбати Пакет НЮУ з мелованного папіру  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
40грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Пакет паперовий НЮУ у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
50грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Кулька новорічна скляна з гербом НЮУ у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
150грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Статуетка: бюст Ярослава Мудрого (мармур, бронза) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
4000грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Кишеньковий календарик НЮУ у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
2грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Упаковка для чашок гофрокартонна біла у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
10грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Ручка біла НЮУ ім. Ярослава Мудрого у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
15грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Ручка F01-Camellia НЮУ у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
15грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Упаковка для чашок картонна чорно-біла у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
15грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Смоляна наклейка "Герб НЮУ" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
40грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Чашка біла "I love YOUрку" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
140грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Щоденник "Я кохаю YOUрку" у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
120грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Чашка ETNA НЮУ чорно-біла, матеріал - фаянс у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
140грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Тарілка дерев'яна кругла з малим гербом України у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
350грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Тарілка дерев'яна кругла з великим гербом України у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
300грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Стакан синій із пластику НЮУ ім. Ярослава Мудрого у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
120грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Ручка-стилус-підставка під смартфон у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
90грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Ручка срібного кольору НЮУ ім. Ярослава Мудрого у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
20грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Ручка з гербом НЮУ у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
25грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Папка НЮУ для документів у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
220грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Пакет поліетиленовий НЮУ середній у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
8грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Пакет поліетиленовий НЮУ великий у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
10грн.
Купити
Сувенірна продукція
Придбати Магніт-книжка НЮУ ім. Ярослава Мудрого у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
40грн.
Купити
Сувенірна продукція

Придбати Сувенірна продукція — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Сувенірна продукція доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Сувенірна продукція для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Сувенірна продукція" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Сувенірна продукція. Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Сувенірна продукція, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Сувенірна продукція в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Сувенірна продукція або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Сувенірна продукція, але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Сувенірна продукція" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Сувенірна продукція" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Сувенірна продукція, зібрана на сайті "Видавництва Право".