пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Посібники для підготовки до іспитів

Les systemes juridiques du monde
Кримінальний процес
Адміністративне право
Фінансове право
Виконавче провадження
Господарське право
Загальна теорія права
Філософія

Філософія

100.00грн

Конституційне право України
Земельне право
Податкове право
Показано з 1 по 20 із 41 (3 сторінок)

Іспити для будь-якого студента і абітурієнта - бентежний і відповідальний етап навчання. Але, що стосується майбутніх адвокатів і юристів, тут потрібна ретельна і завчасна підготовка. У цьому питанні прийдуть на допомогу підготовчі підручники і посібники для іспитів, які допоможуть зрозуміти, чого саме варто очікувати від ЗНО в цьому році.

В інтернет-магазині видавництва «Право» представлені книги для підготовки до іспиту, з таких дисциплін:

• Аграрне та господарське право;
• Кримінальний процес;
• Філософія;
• Цивільне та конституційне право;
• Податкове та трудове право;
• Юридична психологія;
• Логіка;
• Історія Права і ін.

Повний список всіх посібників для іспитів можна знайти у відповідній категорії сайту. На сторінках підготовчої літератури знаходиться тільки актуальна, на даний період часу, інформація, яка буде присутня в завданнях зовнішнього незалежного оцінювання.

Замовляйте посібники для підготовки до іспитів в інтернет-магазині видавництва «Право» за вигідними цінами, в роздріб або оптом. Оформити покупку можна безпосередньо на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону, а також - отримати кваліфіковану консультацію про підготовчу літературу.

Придбати Посібники для підготовки до іспитів — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Посібники для підготовки до іспитів доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Посібники для підготовки до іспитів для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Посібники для підготовки до іспитів" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Посібники для підготовки до іспитів. Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Читати далі...

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Посібники для підготовки до іспитів, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Посібники для підготовки до іспитів в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Посібники для підготовки до іспитів або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Посібники для підготовки до іспитів, але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Посібники для підготовки до іспитів" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Посібники для підготовки до іспитів" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Посібники для підготовки до іспитів, зібрана на сайті "Видавництва Право".

Читати далі...