Коментарі

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Сучасні закони викладаються в досить стислій формі, але іноді доводиться витрачати багато часу, щоб досконально розібратися в тому чи іншому положенні. Для цього й існують науково-практичні коментарі, які допоможуть швидше вдатися і зрозуміти закони. Пам'ятайте, що, вивчивши свої права, Ви зможете приймати правильні рішення в екстрених ситуаціях і знати, як себе вести, навіть без консультації з адвокатом.

Компанія Видавництво «Право» пропонує широкий вибір правової літератури для студентів і викладачів юридичних ВНЗ, юристів і адвокатів, а також тих, хто будь-яким чином пов'язаний або цікавиться юриспруденцією. У каталозі нашої інтернет-книгарні представлені науково-практичні коментарі, в наступному асортименті:

• Коментар до Закону України «Про державну службу»;

• «Про державну допомогу суб'єктам»;

• «Про Кримінальну відповідальність за корупцію»;

• Коментар з цивільного кодексу України та ін.

Всі коментарі створені на основі діючих законів України і містять в собі тільки актуальну інформацію.

Навіщо потрібні науково-практичні коментарі до законів і кодексів України?

Просто знати закони - недостатньо. Важливо мати розуміння, як вони працюють. Тому наукові і практичні роз'яснення і коментарі покликані пояснити складні і незрозумілі юридичні терміни і взаємозв'язок між нормативно-правовими актами. Для студентів, що тільки почали пізнавати юридичну спеціальність, і для людей, які не пов'язані з Правом - така інформація буде дуже важлива. Але, з огляду на те, що з'являються нові закони, а старі можуть коригуватися і змінюватися - дана література буде необхідна юристам, нотаріусам і людям, працюючим на спеціальностях і посадах, пов'язаних з законодавством.

Як замовити практичні коментарі?

Замовляйте науково-практичні коментарі в інтернет-книгарні Видавництво «Право» в два кліка через «кошик» на сайті або по телефону. Додаткові питання, стосовно видавництва або книг, Ви можете задати, написавши нам на пошту або зателефонувавши за контактним номером телефону. Оплатити покупку можна через рахунок-фактуру, який Ви отримаєте на свою електронну адресу, після оформлення замовлення. Доставлення видань здійснюється по Україні популярними поштовими сервісами. Бажаємо вдалих покупок!

Придбати Коментарі — у Харкові та Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва «Право» ви маєте можливість із доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни та великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання в роздріб та оптом. Замовити Коментарі доставка по всій Україні. Навчальна література видавництва «Право» представляє повний каталог позицій для школи та вищих навчальних закладів, серед яких – підручники, посібники, робочі зошити, методичні видання, довідники, монографії, тести, словники, довідники, та багато-багато іншого. Коментарі для учнів випускних класів, студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Інтернет-магазин "Видавництво Право" - спеціалізований магазин книг і підручників з юриспруденції

Навчальні матеріали нашого видавництва відповідають всім вимогам сучасних методик викладання, професійно оформлені і надруковані. Це одна з основних причин, чому і педагоги і учні віддають перевагу нашим книгам вже протягом багатьох років.

Книги по праву ніколи не залежуються на полицях, адже у нас представлена юридична література 2019 року, з усіма останніми змінами та доповненнями. Це гарантує актуальність інформації яка подається в книгах. Купуючи новинки "Коментарі" у нас, ви може бути впевнені в якісному сервісі, який не залишить вас байдужими.


Все найцікавіше і пізнавальне ви відкриєте для себе в даних посібниках з Коментарі. Відкривати такі юридичні або ж правові книги буде важливим моментом для кожного, не тільки ті хто починає вивчати правознавство або юриспруденцію а й працюючим фахівцям. Краща література для вас відкривається в цей момент коли ви відвідуєте сторінки магазину "Видавництва Право".

Читати далі...

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Коментарі, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську та Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя – за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити замовлення і відповість на всі питання. На сайті видавництва «Право» можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Коментарі в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську треба лише оформити замовлення на сайті або зателефонувати оператору. Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні та судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль. У нашому інтернет-магазині Pravo-izdat.com.ua можна купити книги, посібники, підручники, періодичні видання юридичної або іншої наукової матики. Тут є все для саморозвитку і навчання. В нашому магазині Ви легко і просто можете підібрати Коментарі або іншу необхідну навчальну літературу: конституційне, корпоративне, кримінальне, медичне, митне, податкове, нотаріальне , сімейне, спортивне, цивільне право, судова практика, юридичний менеджмент.

Юридична література за доступною ціною від "Видавництва Право"

Книги з юриспруденції і права на pravo-izdat.com.ua представлені в широкому асортименті. У нашому магазині ви можете вибрати необхідне видання в категорії Коментарі, але й ознайомитися з анотаціями до кожної книги. У нашому каталозі зібрано понад 2000 книг на юридичну тематику. У розділі "Коментарі" представлена ​​різноманітна правова література для шкіл і вищих навчальних закладів.

"Коментарі" - цей розділ призначений як для професійних юристів і студентів юридичних вузів, так і для всіх тих, хто хоче розбиратися в питаннях права. Крім вузькоспеціалізованої юридичної літератури, в розділі представлені популярні правові посібники та керівництва на всі випадки життя.

Особливість подібних видань - це логічна структура, за допомогою якої стає простіше знаходити необхідну інформацію і відповіді на конкретні питання. Найбільш затребувана і популярна юридична література по Коментарі, зібрана на сайті "Видавництва Право".

Читати далі...