Адвокатське право

Придбати Адвокатський іспит: підготовчий курс у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
665грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Кваліфікаційний іспит адвоката. Теоретична частина у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
920грн.
Купити
Навчальний посібник, 2-ге видання зі змінами
Придбати Кваліфікаційний іспит адвоката  доступ до майбутньої професії. Практична частина у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
205грн.
Купити
Навчальний посібник, 2-ге видання зі змінами
Придбати Історія світової та вітчизняної адвокатури у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
205грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Щоденник-довідник правника. 2019 у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
210грн.
Купити
Посібник
Придбати Кваліфікаційний адвокатський іспит у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
350грн.
Купити
Навчально-практичний посібник
Придбати Об адвокате. (Парадокс) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
180грн.
Купити
Научное издание
Придбати Очерки об адвокатуре у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
250грн.
Купити
Научное издание

Придбати Адвокатське право — в Харкові і Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва “Право” ви маєте можливість з доставкою у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни і великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання як в роздріб. Замовити Адвокатське право доставка по всій Україні.

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Адвокатське право, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя - за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підтвердити Ваше замовлення і відповість на всі Ваші запитання. На сайті видавництва Право можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Адвокатське право – в Маріуполі, Слав'янську, Краматорську треба ліше оформіті замовлення на сайті або зателефонувати оператору; Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні і судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль.