Цивільне право і процес

Придбати Ризики в цивільному праві у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
385грн.
Купити
Монографія
Придбати Масові (групові) та похідні позови в процесуальному праві України у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
270грн.
Купити
Навчально-практичний посібник
Придбати Лотереї: 50 питань і відповідей у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
150грн.
Купити
Науково-практичне видання
Придбати Цивільне право. Практикум у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
430грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Речове право у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
885грн.
Купити
Підручник
Придбати Цивільне право України. Том 2 у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
325грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Цивільне право України. Том 1  у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
325грн.
Купити
Навчальний посібник
Придбати Складові успіху у цивільному процесі у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
160грн.
Купити
Практичний посібник

Придбати Цивільне право і процес — в Харкові і Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва “Право” ви маєте можливість з доставкою у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни і великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання як в роздріб. Замовити Цивільне право і процес доставка по всій Україні.

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Цивільне право і процес, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя - за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підтвердити Ваше замовлення і відповість на всі Ваші запитання. На сайті видавництва Право можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Цивільне право і процес – в Маріуполі, Слав'янську, Краматорську треба ліше оформіті замовлення на сайті або зателефонувати оператору; Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні і судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль.