пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Кримінально-виконавче право

 • Кримінально-виконавче право : Підручники - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Головкіна Б. М., Степанюка А. Х.
 • ISBN: 978-966-937‑811‑8
 • Група видань: Підручники
Наявність: В наявності
 • 230.00грн


Навчальний посібник «Кримінально-виконавче право України» містить важливу інформацію про порядок і умови виконання покарань. Метою цієї галузі права є захист конституційних прав та інтересів особистості, суспільства і держави загалом, шляхом створення таких умов покарання, при яких відбувається виправлення засудженого і запобігання вчиненню подібних злочинів іншими особами. Також розглядаються проблеми неприпустимого і такого, що принижує гідність, поводження щодо ув’язнених, тортур і попередження таких протиправних дій.

 

Короткий зміст підручника «Кримінально-виконавчого права»

 

Книга з «Кримінально-виконавчого права» складається із загальної та особливої​​частин і 19 розділів, серед яких:

 

• поняття кримінально-виконавчого права;

• захист прав засуджених і осіб, узятих під варту;

• міжнародні стандарти поводження із засудженими;

• пробація в Україні;

• розділи особливої ​​частини містять інформацію про види виконання покарань.

Купити книгу з «Кримінально-виконавчого права» необхідно студентам юридичних ВУЗів і факультетів для більш глибокого вивчення спеціальності. Місія цього навчального курсу полягає в тому, щоб дати студентам необхідні знання про принципи, стратегії та політичні напрямки у сфері виконання і відбування покарань. А також про напрямки діяльності та повноваження установ, що відповідають за виконання покарання.

 

На сайті видавництва «Право» представлено «Кримінально-виконавче право» авторів А.Х. Степанюка та Б.М. Головкіна, які є заслуженими професорами й фахівцями в галузі кримінології та кримінально-виконавчого законодавства.

 

Щоб купити підручники з «Кримінально-виконавчого права», оформлюйте замовлення в каталозі або телефонуйте за контактним номером телефону.

 

 

У підручнику викладено предмет, принципи та інститути кримінально-виконавчого права, засадничі положення державної політики у сфері виконання покарань і пробації, систему органів та установ виконання покарань, механізм захисту прав засуджених і осіб, взятих під варту, міжнародні стандарти поводження із засудженими, пробацію в Україні, а також виконання різних видів покарань, здійснення контролю й нагляду за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання.

Для здобувачів вищої юридичної освіти, наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, працівників кримінально-виконавчої служби України.


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2019
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60Х90 1/16
 • Кількість сторінок: 288

Кримінально-виконавче право, видавництво Право, 2019, Підручник. 2-ге видання, перероблене і доповнене, За загальною редакцією професора Б. М. Головкіна, професора А. Х. Степанюка

Щоб купити Кримінально-виконавче право у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Кримінально-виконавче право, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Кримінально-виконавче право. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Кримінально-виконавче право» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Кримінально-виконавче право», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Кримінально-виконавче право– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Кримінально-виконавче право від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Кримінально-виконавче право у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Кримінально-виконавче право за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Кримінально-виконавче право" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...