Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання

  Новий
 • Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання : Практичні посібники - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Дакор
 • Автор: Когут Ю.І.
 • ISBN: 978-617-8066-00-0
 • Група видань: Практичні посібники
Наявність: В наявності
 • 450.00грн

У книзі висвітлено актуальні проблеми національної та міжнародної кібербезпеки в умовах сучасних загроз критичній інфраструктурі та реалізації гібридних форм кібервійн як інструментів впливу на геополітичному рівні. Охарактеризовано гібридні форми та елементи кібервійни, розкриті засади теорії мережевоцентричних (мережевих) війн, а також узагальнені найвідоміші кібератаки на критично важливі об’єкти у світі. Без розгляду не залишились й відомі інциденти кібербезпеки на об'єктах ядерної енергетики. Розгорнуто проаналізована структурна модель поняття «кіберзброя». Важливе місце у книзі займають проблемні питання розроблення заходів стримування, протидії та розгортання кібервійн на міжнародному та національному рівнях. Цікавим для читача також є розглянуті питання щодо зарубіжного досвіду захисту критичної інфраструктури, а також щодо ініціатив НАТО з протидії гібридним загрозам та захисту критично важливих об'єктів.
Посібник адресований фахівцям з безпеки, у тому числі для практичного використання у процесі діяльності критично важливих об'єктів з метою зниження та нейтралізації загроз безпеці їх функціонування, а також прийняття ефективних управлінських рішень.
Цей посібник також буде цікавий студентам  спеціальностей «Кібербезпека», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп`ютерні науки та інформаційні технології», «Державна безпека», «Національна безпека» та інших спеціальностей у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки, а також студентам економічних спеціальностей.


Характеристики
 • Обкладинка: М'яка
 • Рік видання: 2024
 • Папір: Офсетний
 • Кількість сторінок: 368

Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання, Практичні посібники, Військове право, Дакор, Когут Ю.І.

Щоб купити Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Кібервійна та безпека об'єктів критичної інфраструктури. 2 - ге видання" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...