Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування

 • Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування : - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Юрайт
 • Автор: Ярошенко О.М., Іншин М.І., Луценко О.Є.
 • ISBN: 978-617-7450-27-5
 • Група видань: Монографія
Наявність: В наявності
 • 270.00грн

Гарантії для працівників, обраних на виборні посади, визначені ст.118 КЗпП України з’явилася ще з часу прийняття КЗпП України, однак й досі не піддавалася жодним змінам та доповненням, незважаючи на те, що все ж низкою нормативних актів, які вже були прийняті  за часів незалежності  України, передбачається дещо інший, деталізований підхід до надання раніше звільненому виборному працівникові тієї самої або іншої рівноцінної роботи. У зв’язку з цим, дослідження гарантій для працівників, обраних на виборні посади, є актуальним, ще й тому, що незважаючи на тривалий час існування цієї норми, не було проведено жодного наукового дослідження особливостей її реалізації. Ученими досліджувалися лише окремі аспекти надання гарантій працівникам, які поновлюються на роботі, але не приділено увагу гарантіям надання попередньої або рівноцінної роботи(посади) для працівників, які обрані на виборні посади.

Монографія розрахована на освітян, суддів, адвокатів, практичних працівників, докторантів, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освіти та всіх тих, хто цікавиться проблемами особливостям захисту трудових прав працівників, обраних на виборні посади.


Характеристики
 • Обкладинка: М'яка
 • Рік видання: 2022
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х84/16
 • Кількість сторінок: 188

Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування, видавництво Право, Юрайт, трудові права

Щоб купити Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Захист трудових прав працівників, обраних на виборні посади: актуальні проблеми правозастосування" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...