Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів

 • Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів : Монографія - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Юрайт
 • Автор: Ярошенко О.М., Жигалкін І.П., Яковлєв О.А.
 • ISBN: 978-617-7450-29-9
 • Група видань: Монографія
Наявність: В наявності
 • 290.00грн

Корупція, будучи глобальною проблемою, чинить руйнівний вплив на політико-правову, економічну, соціальну й інші сфери державного управління сучасної України. Зважаючи на негативний стан запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, якісного нового значення набувають трудоправові заходи, що в умовах реформування антикорупційного та законодавства про працю, є своєчасним і потенційно ефективним елементом антикорупційного механізму. Переведення на іншу посаду та звільнення як заходи запобігання корупції і врегулювання конфлікту інтересів наразі залишаються належним чином нормативно невпорядкованими, що проявляється у колізійному використанні антикорупційного законодавства, норм трудового права і спеціальних норм законодавства про державну службу та місцеве самоврядування, порушенні процедур звільнення та переведення. Все це в підсумку призводить до судового оскарження здійснених заходів і вимушеного поновлення на роботі осіб, які порушили вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції». Нагальним є з’ясування особливостей звільнення працівника у разі порушення обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування, переведення і звільнення працівника у випадку порушення обмеження спільної роботи близьких осіб та у зв’язку з наявністю конфлікту інтересів задля виявлення існуючих недоліків і шляхів їх усунення.

Монографія розрахована на суддів, адвокатів, практичних працівників НАЗК, НАБУ та САП, докторантів, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освіти і всіх тих, хто цікавиться проблемами запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів заходами трудового права.


Характеристики
 • Обкладинка: М'яка
 • Рік видання: 2021
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х84/16
 • Кількість сторінок: 240

Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів, Монографія, Трудове право, видавництво право, література для юристів

Щоб купити Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Трудоправові заходи запобігання корупції і врегулювання конфліктів інтересів" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...