Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs

 • Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs : Монографії - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Юрайт
 • Автор: Ярошенко О. М., Іншина М. І., Жигалкіна І. П., Довбиш К. К., Пікуль В. П., Джура Х. Ю.
 • ISBN: 978-617-745-014-5
 • Група видань: Монографії
Наявність: В наявності
 • 145.00грн

Правове врегламентування оплати праці найманих працівників, що є частиною системи управління економікою, являється ієрархічною структурою, що поєднує централізоване та договірне впорядкування. Досягаючи домовленості про розмір і умови оплати праці, сторони трудового договору діють у власних інтересах, однак межі такої угоди чітко визначені чинним законодавством, колективними договорами й угодами. При цьому, на фоні частих змін трудового законодавства запорукою ефективного забезпечення найповнішої реалізації права громадян на оплату праці є чіткість і стабільність відповідних принципів правового регулювання. Усі нормативні-правові акти, що утворюють систему юридичних джерел у відповідній царині, повинні логічно випливати зі змісту принципів і не суперечити їм. Наукове дослідження в області принципів не є традиційним для вітчизняної науки трудового права, що пояснюється швидше кон’юнктурними моментами, чим відсутністю потреби в критичному вивченні практики, що склалося, і аналізи сучасного рівня правового забезпечення оплати праці. 

Монографія розрахована на практичних працівників, науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освіти і всіх тих, хто цікавиться проблемами нормативно-правового впорядкування оплати праці.


Характеристики
 • Обкладинка: М’яка
 • Рік видання: 2020
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х84 1/16
 • Кількість сторінок: 204

Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocrits, видавництво Юрайт, монографія 2020, О.М. Ярошенко., М.І. Іншина., І.П. Жигалкіна., К.К. Довбиша., В.П., Пікуль., Х.Ю. Джура

Щоб купити Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...