Придбати книгу Вісник Національної академії правових наук України. Том 25, № 2 2018 р. в Києві, Одесі та Львові.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВісник Національної академії правових наук України. Том 25, № 2 2018 р.

Збірник наукових праць

О.В. Петришин

Збірник наукових праць. Збірник наукових праць внесено до Переліку наукових фахових видань у галузі юридичних наук. Збірник наукових праць включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 1993-0909
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 70Х100 1/16
Кількість сторінок 190

Щоб купити Вісник Національної академії правових наук України. Том 25, № 2 2018 р. в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Вісник Національної академії правових наук України. Том 25, № 2 2018 р., або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Вісник Національної академії правових наук України. Том 25, № 2 2018 р. - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Вісник Національної академії правових наук України. Том 25, № 2 2018 р. в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.