пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія

    Новий
  • Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія : Монографії - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 320.00грн

 У монографії комплексно досліджено засоби отримання відомостей відособи у досудовому кримінальному провадженні. Проаналізовано загальні положення щодо засобів отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні, надано визначення поняття, зроблено класифікацію, вказано функціональне призначення. Надано характеристику засобів отримання відомостей від особи, які застосовуються без можливості застосування примусу та з можливістю застосування примусу стосовно особи. Автором звернута увага на проблеми здійснення судового контролю та процесуального керівництва прокурором досудовим розслідуванням у частині застосування засобів отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні.

 Буде корисною для вчених-правознавців, викладачів, аспірантів, практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, детективів, дізнавачів, адвокатів, здобувачів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться правовими проблемами.


Характеристики
  • Обкладинка: Тверда
  • Рік видання: 2021
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х84/16
  • Кількість сторінок: 280

Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія, Монографії, НОВИНКИ

Щоб купити Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Засоби отримання відомостей від особи у досудовому кримінальному провадженні. Монографія" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...