пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні

    Новий
  • Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні : Монографії - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 770.00грн

У монографії комплексно досліджено проблему теоретико-правових основ діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні та розроблено концепцію реалізації його компетенції. Розглянуто структуру та змістове наповнення елементів компетенції слідчого судді, а саме – нормативно встановлені цілі його діяльності, предмет відання, владні повноваження, відповідальність за невиконання його рішень. Обґрунтовано доцільність впровадження в Україні ювенальних та пенітенціарних слідчих суддів. Виокремлено та охарактеризовано міжнародні стандарти, які визначають вимоги до організації і здійснення судово-контрольної функції під час досудового провадження. Виокремлено тенденції розвитку нормативної моделі інституту слідчого судді в Україні; охарактеризовано напрями діяльності слідчого судді – при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження, проведенні слідчих (розшукових) дій, у процедурах, спрямованих на збирання, забезпечення допустимості та зберігання доказів, а також під час розгляду скарг на рішення, дії та бездіяльність дізнавача, слідчого та прокурора. Надано рекомендації щодо застосування чинного законодавства України, що регламентує діяльність слідчого судді, а також сформульовано пропозиції, спрямовані на його вдосконалення.

Видання адресоване науковцям, аспірантам, студентам юридичних навчальних закладів, суддям, працівникам правоохоронних органів, адвокатам.


Характеристики
  • Обкладинка: Тверда
  • Рік видання: 2021
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х90 1/16
  • Кількість сторінок: 480

Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні, Монографії, НОВИНКИ, видавництво Право, Шаренко С. Л.

Щоб купити Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Теоретико-прикладні основи діяльності слідчого судді в кримінальному провадженні" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...