Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ

    Хіт
  • Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ : Коментарі - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 220.00грн

Ця книга є найбільшою добіркою різноманітних недоліків Податкового кодексу України (колізії, помилки, суперечності, конфлікти інтересів, подвійне оподаткування, нюанси, описки, недоробки, прогалини, проблеми, «білі плями», «підводні камені» та відверті «ляпи»), які заважать розвитку української економіки, створюють негативний інвестиційний клімат та мали би бути ліквідовані (деякі вже ліквідовано, але інформація про них збережена для історії податкової системи) за 10 років його існування. Збірник створювався протягом 10 років бізнесової практики, консультування та аналізу підприємницького життя.

Науково-практичний коментар ПКУ призначено для бухгалтерів, фінансистів, працівників податкових органів, аудиторів, юристів підприємств та організацій, податкових консультантів та адвокатів, народних депутатів та їхніх помічників, керівників бізнесу, приватних підприємців, викладачів та студентів економічних спеціальностей закладів вищої освіти, які хочуть бути в курсі сучасних проблем та майбутнього податкової системи України.


Характеристики
  • Обкладинка: М'яка
  • Рік видання: 2021
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х84 1/16
  • Кількість сторінок: 186

Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ, Коментарі, НОВИНКИ, видавництво Право, Мосейчук В. В.

Щоб купити Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Стратегічний коментар податкового кодексу України. Недоліки ПКУ" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...