Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України

  • Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України :  - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 280.00грн

Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України (Трудового кодексу) Станом на 01.07.2021 р.

 Цей постатейний коментар є найбільшою добіркою різноманітних недоліків Кодексу законів про працю України (колізії, помилки, суперечності, подвійне тлумачення (двозначності), конфлікти інтересів, нюанси, описки, недоробки, прогалини, проблеми, «білі плями», «підводні камені» та відверті «ляпи»), які заважають швидкому розвитку української економіки, створюють проблеми на ринку робочої сили та обліку кадрів. У ньому зібрано й типові помилки кадровиків через складність законодавства. Збірник створювався з 1998 року на основі бізнесової практики, консультування та аналізу трудових відносин і законодавства.

 Науково-практичний коментар КЗпП призначено для директорів, менеджерів з персоналу, начальників та спеціалістів кадрових відділів, відділів з персоналу та інших кадровиків: HR-спеціалістів, HR-аналітиків, інспекторів Держпраці, Державної служби зайнятості, спеціалістів відділів кадрової роботи державної служби, кадрового діловодства, а також керівників профспілок, юристів підприємств та організацій, медіаторів, трудових консультантів та адвокатів, народних депутатів та їхніх помічників, керівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців-роботодавців, викладачів та студентів юридичних спеціальностей ЗВО, які хочуть бути в курсі сучасних проблем та майбутнього трудового права України у вигляді нового Трудового кодексу.


Характеристики
  • Обкладинка: М'яка
  • Рік видання: 2021
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х84/16
  • Кількість сторінок: 208

Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України, ,

Щоб купити Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Стратегічний коментар Кодексу законів про працю України. Постатейний аналіз недоліків КЗпП України" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...