пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду

    Новий
  • Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду : Збірники статей - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 230.00грн

Збірник містить у собі систематизацію судової практики Верховного Суду за 2020 рік, яка впорядкована за статтями Сімейного кодексу України.

Особливістю даного видання є використання QR-кодів, за допомогою яких читач із смартфона без проблем може перейти до повного тексту правової позиції, яка його цікавить, що знаходиться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Збірник призначений для практичного використання суддями, адвокатами, практикуючими юристами, а також усіма тими, хто цікавиться та стикається з проблемними питаннями застосування сімейного права в Україні.


Характеристики
  • Обкладинка: М'яка
  • Рік видання: 2021
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 70х100 1/16
  • Кількість сторінок: 204

Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду, Збірники статей, НОВИНКИ, видавництво Право, Ткачук О. М.

Щоб купити Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Сімейний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного цивільного суду" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...