пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики

  Новий
 • Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики : Наукові видання - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Туманов С.Г.
 • ISBN: 978‑966‑998‑288-9
 • Група видань: Наукові видання
Наявність: В наявності
 • 250.00грн

Принципи права – об’єктивно властиві праву відправні начала, своєрідна система координат, у рамках якої розвивається право, і одночасно вектор, який визначає напрямок його розвитку. Принципи є підставою права, містяться у його змісті, виступають як орієнтири у формуванні права, відбивають сутність права й основні зв’язки, які реально існують у правовій системі. У принципах зосереджено світовий досвід розвитку права, досвід цивілізації.

У книзі наведено приклади правозастосування таких принципів Верховним Судом України. Принципи здебільшого є універсальними та можуть бути застосовані в будь-якій галузі права. Влучне застосовування загальних принципів у конкретній ситуації, безсумнівно, посилить позицію та надасть перевагу.

Книга буде корисна для всіх практикуючих юристів, особливо пов’язаних із судовою практикою.

 

 

 


Характеристики
 • Обкладинка: М'яка
 • Рік видання: 2021
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60×90/16
 • Кількість сторінок: 112

Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики, Наукові видання, НОВИНКИ видавництва право

Щоб купити Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Правові принципи та їх застосування в судовій практиці ВСУ. Збірник нормативних актів та судової практики" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...