пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування

    Новий
  • Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування : Навчальні та практичні посібники - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 220.00грн

У навчальному посібнику охарактеризовано міжнародно-правові акти універсального й регіонального характеру щодо гарантування права на досягнення найвищого життєвого рівня (права на здоров’я); приділено суттєву увагу міжнародним правовим актаму сфері прав пацієнтів та міжнародно-правовим актам у галузі забезпечення громадського здоров’я. Проаналізовано правові та інституційні основи захисту права на здоров’я жінок, дітей, осіб похилого віку, осіб, позбавлених волі, й акцентовано увагу на важливих практичних проблемних аспектах щодо надання медичної допомоги означеним особам, зокрема під час пандемії COVID-19, та визначено шляхи вирішення проблемних питань; наведено статистичні дані щодо захворюваності. Досліджено практику міжнародних судових, договірних і контрольних органів у галузі захисту права на здоров’я (Європейського суду з прав людини, Комітету з прав людини, Комітету з економічних, соціальних та культурних прав, Комітету з прав осіб з інвалідністю та ін.). Приділено увагу діяльності міжнародних фондів, які підтримують ініціативи з реалізації репродуктивних правнадання медичної, психологічної, правової, соціальної та іншої допомоги, зокрема Фонду добровільних внесків Організації Об’єднаних Націй для жертв тортур, Фонду Організації Об’єднаних Націй у галузі народонаселення, Фонду солідарності щодо боротьби з COVID-19, Фонду ООН реагування на COVID-19 і відновлення.

Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, практикуючих юристів у галузі прав людини та медичного права.


Характеристики
  • Обкладинка: М'яка
  • Рік видання: 2021
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 70х100 1/16
  • Кількість сторінок: 166

Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування, Навчальні та практичні посібники, НОВИНКИ, видавництво Право, Сироїд Т. Л.

Щоб купити Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Міжнародні стандарти в галузі забезпечення права на здоров’я та практика їхнього застосування" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...