пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці

    Новий
  • Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці : Монографії - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 320.00грн

Монографію присвячено дослідженню аутсорсингу як правового та економічного феномену, типу приватного партнерства, об’єкта господарсько-правової та економічної політики держави, а також як засобу зміцнення національної економіки. Розроблено критерії відмежування аутсорсингових відносин, що мають стратегічне значення для держави, а тому можуть бути об’єктом стимулюючого впливу з боку держави шляхом створення спеціальних режимів господарювання або реалізації проєктів державно- приватного партнерства. Вироблення таких підходів сприятиме розробці господарсько- правової політики держави щодо аутсорсингових відносин, стимулюватиме розвиток аутсорсингових відносин із іноземними партнерами в особі ТНК і, як наслідок, забез- печить умови для розвитку вітчизняного виробництва та національної економіки в цілому.

Сформульовані правові позиції, висновки та пропозиції можуть бути корисними фахівцям у галузі права, економіки, державного управління, науковцям, викладачам та студентам.


Характеристики
  • Обкладинка: Тверда
  • Рік видання: 2020
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х84 1/16
  • Кількість сторінок: 200

Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці, Монографії, НОВИНКИ, видавництво Право, Косінова К. С.

Щоб купити Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Господарсько-правове забезпечення ауторсингових відносин у національній економіці" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...