пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку

    Новий
  • Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку : Монографії - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 220.00грн

Процес становлення та розвитку архітектури європейської безпеки впродовж століть вражаюче еволюціонував від написання літературних трактатів до проведення політичних консультацій, визначення цілей, а згодом і вироблення спільних позицій та домовленостей з проблем забезпечення регіональної безпеки як умови гарантування

національної безпеки європейських держав.

У монографії досліджено політико-правові аспекти процесу становлення й розвитку ідеї об’єднання Європи від давніх часів до сучасності. Авторами визначено й охарактеризовано основні етапи еволюції ідей про об’єднану Європу і забезпечення миру та безпеки в ній (1917–1945): періоди раннього Середньовіччя, Відродження, Просвітництва, пан’європеїзму; проаналізовано і систематизовано політичні та правові концепції військово-політичної інтеграції європейських держав.

The process of the European security architecture formation and development has undergone an impressive evolution over the centuries, gradually moving from writing literary treatises to political consultations holding, setting goals, and later developing common positions and agreements on regional security issues as a condition for European countries national security guaranteeing.

The monograph studies the political-legal aspects of the process of formation and development of the idea of Europe uniting from ancient times to the present. The authors identify and reveal the main stages of the evolution of ideas about a united Europe and ensuring peace and security in it, in particular: the periods of the early Middle Ages, Renaissance, Enlightenment, Pan-Europeanism, from 1917 to 1945; analyze and systematize political and legal conceptions of military-political integration of European states.


Характеристики
  • Обкладинка: М'яка
  • Рік видання: 2020
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х84 1/16
  • Кількість сторінок: 180

Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку, Монографії, НОВИНКИ, видавництво Право, Гетьман А. П., Яковюк І. В.

Щоб купити Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Архітектура європейської безпеки: історія становлення і розвитку" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...