Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика

  Новий
 • Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика : Монографії - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Алерта
 • Автор: Крижевська О.О.
 • ISBN: 978-617-566-817-
 • Група видань: Монографії
Наявність: В наявності
 • 770.00грн

Монографію присвячено комплексному дослідженню теоретичних аспектів нотаріальних процесуальних правовідносин. У науковій роботі здійснено правову характеристику ґенези наукових концепцій нотаріальних процесуальних правовідносин як інституту нотаріального процесу. Розглянуто поняття та ознаки нотаріальних процесуальних правовідносин. Визначено види нотаріальних процесуальних правовідносин. Досліджено нотаріальні процесуальні правовідносини в системі інших правовідносин.

Виокремлено елементи нотаріальних процесуальних правовідносин. Наведено наукові теорії щодо об’єкта правовідносин, його визначення та природа. Визначено поняття та ознаки суб’єктів нотаріальних процесуальних правовідносин, їх класифікацію та правовий статус. Проаналізовано підстави та передумови виникнення нотаріальних процесуальних правовідносин, їх зміни та припинення. 

Видання розраховане на науковців та практичних працівників, викладачів, здобувачів, аспірантів і докторантів закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться проблематикою нотаріальних процесуальних правовідносин.


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2024
 • Папір: Офсетний
 • Кількість сторінок: 470

Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика, Монографії, Нотаріальне право, Алерта, Крижевська О.О.

Щоб купити Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Нотаріальні процесуальні правовідносини: теорія і практика" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...