Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса

 • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса : Навчальні та практичні посібники - Видавництво "Право"
 • Автор: Коротюк О.В.
 • ISBN: 978-617-7931-40-8
 • Група видань: Навчальні та практичні посібники
 • Завантажити зміст
Наявність: В наявності
 • 950.00грн

У книзі показано алгоритм здійснення нотаріусом реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Автором детально розкрито особливості формування заяв про державну реєстрацію речових прав, прийняття нотаріусом рішень щодо державної реєстрації, алгоритм дій нотаріуса щодо реєстрації права власності з відкриттям розділу, реєстрації переходу права власності без відкриття розділу, державної реєстрації припинення обтяження, формування документів у реєстрі і підписання їх ЕЦП, зупинення і відновлення розгляду заяви у передбачених законодавством випадках, видача інформації з Державного реєстру речових прав, а також виконання багатьох інших дій у реєстрі. Опис реєстраційних дій супроводжується ілюстраціями.

Видання опубліковано з навчальною метою. Усі адреси об’єктів, відомості про осіб та реєстраторів, номери записів і документів, QR-коди та усі інші відомості, показані в ілюстраціях, є несправжніми і були додані до книги з навчально-методичною метою. Будь-яке співпадіння з реальними відомостями про осіб, об’єкти нерухомого майна, записи тощо є випадковим і не стосується реальних відомостей про таких осіб, об’єктів, записів тощо.

Видання розраховане на практикуючих нотаріусів, помічників нотаріусів, державних реєстраторів, а також може бути корисним усім іншим особам, хто цікавиться поділом об’єктів нерухомого майна і порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.


Характеристики
 • Обкладинка: М'яка
 • Рік видання: 2023
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х80/8
 • Кількість сторінок: 316

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса, Навчальні та практичні посібники, Нотаріальне право, Коротюк О.В., видавництво ОВК 2023

Щоб купити Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...