пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду

 • Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду : Посібники до іспитів та ЗНО - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Онищук І. І.
 • ISBN: 978‑966‑937‑800-2
 • Група видань: Посібники до іспитів та ЗНО
Наявність: В наявності
 • 350.00грн


Навчальний посібник містить теоретико-прикладні питання правового моніторингу свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті Східних католицьких церков візантійського обряду. Подано аналіз основних міжнародних стандартів із забезпечення свободи совісті та релігії в поєднанні з історичним, філософським та юридичним підходами. Розкрито питання про реституцію майна церков (релігійних організацій) та конкордатні системи як моделі правового регулювання державно-конфесійних відносин. Висвітлено моделі державно-конфесійних відносин в історії та сучасності Східних католицьких церков візантійського обряду.

Для юристів, політологів, управлінців, богословів, істориків, студентів та всіх зацікавлених представників громадянського суспільства.

The textbook contains theoretical and practical questions of legal monitoring of freedom of conscience and religion in the historical and legal context of the Eastern catholic churches of byzantine rite. The analysis of the main international standards for ensuring freedom of conscience and religion, in combination with historical, philosophical and legal approaches, is presented. The problems of restitution of the property of churches (religious organizations) and the question of concordance systems as models of legal regulation of state-confessional relations are revealed. The models of state-confessional relations in the history and present of the Eastern сatholic churches of the byzantine rite have been covered.

For lawyers, political scientists, managers, theologians, historians, students and all interested representatives of civil society.


Характеристики
 • Обкладинка: М’яка
 • Рік видання: 2019
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60Х84 1/16
 • Кількість сторінок: 428

Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду, видавництво Право, 2019, навчальний посібник для здобувачів вищої освіти

Щоб купити Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Правовий моніторинг свободи совісті та релігії в історико-правовому контексті східних католицьких церков візантійського обряду" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...