пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності)

 • Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності) : Підручники - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Гринчак В. А., Земан І. В., Когутич І. І., Марін О.К.
 • ISBN: 978-966‑937‑853-8
 • Група видань: Підручники
Наявність: В наявності
 • 350.00грн


На основі проведеного аналізу явища кримінального переслідування як функції держави, що є наслідком реалізації державного суверенітету, визначено закономірності становлення та розвитку стандартів взаємодії та співробітництва держав у протидії злочинності, виокремлено їх історичні, теоретичні та практичні тенденції. Опрацювання доктринального та нормативного матеріалу, міжнародної практики та результатів діяльності міжнародних організацій з питань протидії злочинності дало змогу з’ясувати сучасний стан імплементації Україною положень міжнародно-правових актів у цій сфері та особливості виконання міжнародних зобов’язань засобами і механізмами, передбаченими національним кримінально-процесуальним законодавством.

Для студентів юридичних факультетів та факультетів міжнародних відносин, юристів та спеціалістів у сфері міжнародних відносин, а також працівників державних органів та установ, діяльність яких спрямована на протидію злочинності.


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2019
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х90 1/16
 • Кількість сторінок: 440

Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності), видавництво Право, підручник 2019, В. А. Гринчак, І. В. Земан, І. І. Когутич, О. К. Марін

Щоб купити Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності) у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності). Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності)» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності)», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності)– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності) від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності) у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності) за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Міжнародне кримінальне право (співробітництво держав у протидії злочинності)" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...