пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Окрема думка. Шлях до справедливості

  Хіт
 • Окрема думка. Шлях до справедливості : Наукові видання - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Капліна О. В.
 • ISBN: 978-966-937-801-9
 • Група видань: Наукові видання
Наявність: В наявності
 • 550.00грн

Пауло Пінто де Альбукерке, переклад з англійської та французької В.А. Капліної

Видання є унікальним в українській правовій історії, оскільки є першою в Україні збіркою перекладів окремих думок, які були додані до рішень Європейського Суду з прав людини. Їх автор – суддя ЄСПЛ, обраний від Португалії, професор, доктор Пауло Пінто де Альбукерке. Схожі видання вже були опубліковані в Бразилії, Португалії, Італії, Росії та готуються до друку в Ізраїлі, Іспанії, Німеччині і Туреччині.

Окремі думки Пауло Пінто де Альбукерке відрізняються індивідуальним авторським стилем, генеруванням яскравих творчих підходів та ідей з одночасним усвідомленням їх практичного значення. Для оцінки реальної ситуації автор використовує креативні методологічні засоби, такі як соціологічна та статистична інформація. Часто в окремих думках Пауло Пінто де Альбукерке відкидає казуїстичний підхід і прагне поставити проблеми в глобальну перспективу, використовуючи порівняльно-правові дослідження, зіставляючи відповідні жорсткі та м’які джерела міжнародного права й аналізуючи відповідну академічну літературу. Усе це дає читачу можливість отримати інформацію для формування свого особистого погляду на юридичні проблеми, про які йде мова, а також зрозуміти багато аспектів, які не були належним чином висвітлені в рішеннях Європейського Суду з прав людини. Окремі думки, представлені в цій книзі, стосуються широкого спектра справ. Їх об’єднують актуальність і універсальність проблем, що виникли в різних державах Європи, але виявилися такими близькими та зрозумілими багатьом. Зокрема, це проблеми співвідношення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та конституції держави, забезпечення права на життя і проведення ефективного розслідування, дотримання прав людини під час відбування покарання, гуманізації ставлення до довічно позбавлених волі, проблеми, пов’язані з надзвичайно важливими питаннями домашнього насильства, забезпечення права на свободу демонстрацій та безпеки протестувальників, допустимості доказів у кримінальному провадженні та багато інших.

Представлене видання буде надзвичайно корисним для вчених-правознавців, викладачів, аспірантів, практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, правозахисників, майбутніх правників – студентів бакалаврату та магістратури, а також усіх, хто цікавиться правовими проблемами, практикою Європейського Суду з прав людини, формує свій миследіяльнісний простір або має намір захистити свої права та свободи, передбачені Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, в Україні.


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2020
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 70Х100 1/16
 • Кількість сторінок: 552

Окрема думка. Шлях до справедливості, видавництво Право, 2019, Наукове видання, Пауло Пінто де Альбукерке, переклад з англійської та французької В.А. Капліної, редактор-упорядник О.В. Капліна

Щоб купити Окрема думка. Шлях до справедливості у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Окрема думка. Шлях до справедливості, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Окрема думка. Шлях до справедливості. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Окрема думка. Шлях до справедливості» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Окрема думка. Шлях до справедливості», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Окрема думка. Шлях до справедливості– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Окрема думка. Шлях до справедливості від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Окрема думка. Шлях до справедливості у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Окрема думка. Шлях до справедливості за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Окрема думка. Шлях до справедливості" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...