Суд над Сократом

 • Суд над Сократом : Навчальні та Практичні посібники - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Демиденко Г. Г.
 • ISBN: 978-966-937-360-1
 • Група видань: Навчальні та Практичні посібники
Наявність: В наявності
 • 800.00грн

Великий древнегреческий мудрец Сократ, стоявший у истоков античной философии, стал одной из первых жертв афинской демократии. Его моральная философия, диалектика и этика, политико-правовые идеи, а также казнь в 399 г. до н. э. до сих пор остаются предметом научных споров, разноречивых мнений, что подтверждает актуальность вечных тем – взаимоотношений личности и общества, гражданина и демократического государства, добра и зла, прав и долга, законности и справедливости. В предлагаемой читателю книге содержится научно-популярный очерк о жизни, просветительской деятельности и учении Сократа, о суде над ним. Автор очерка впервые представляет наиболее полное содержание сократовских бесед, его речей на суде, пересказанных его учениками Ксенофонтом, Платоном, использует различные интерпретации ученых творческого наследия мыслителя, нередко спорит с ними. В отличие от его биографий, написанных философами, автор-историк попытался понять причины, мотивы и историческое значение сократовских идей, обстоятельства его жизни и смерти.

Книга адресована тем читателям, которые интересуются историей философии, человеческого познания, историей демократии, политическими и правовыми учениями, прошлым, уроки которого поучительны и сегодня.


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2018
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х90/16
 • Кількість сторінок: 568

Суд над Сократом, суд, Демиденко Г. Г, видавництво Право, 2018, научно-популярный очерк

Щоб купити Суд над Сократом у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Суд над Сократом, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Суд над Сократом. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Суд над Сократом» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Суд над Сократом», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Суд над Сократом– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Суд над Сократом від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Суд над Сократом у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Суд над Сократом за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Суд над Сократом" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...