пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації

 • Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації : Монографії - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Лазарєв А. П.
 • ISBN: 978-617-777-163-9
 • Група видань: Монографії
Наявність: В наявності
 • 350.00грн

Монографію присвячено розкриттю теоретичних положень та вирішенню практичних питань інституту слідчих (розшукових) дій, повноважень сторони обвинувачення під час застосування механізму їх проведення, забезпечення гарантій процесуального фіксування проведення слідчих (розшукових) дій на підставі належної правової процедури за допомогою протоколу, технічних засобів, прокурорського нагляду формі процесуального керівництва, процесуального контролю слідчого судді у випадку тимчасового обмеження прав та свобод учасників процесу. Запропоновано конструкцію теоретичних та практичних положень інституту проведення окремих слідчих (розшукових) дій та механізму їх проведення на стадії досудового провадження слідчим, прокурором у випадку тимчасового обмеження процесуальних прав та свобод учасників процесу які, проводяться на підставі ухвали слідчого судді. Визначено окремі теоретичні та практичні положення проведення негласних слідчих (розшукових) дій, запропоновано механізм їх проведення під час збирання, дослідження та оцінки фактів, фактичних даних, відомостей про факти які, процесуально закріплюються за допомогою процесуальної форми у протоколі як докази слідчим, прокурором, надано практичні рекомендації щодо знищення матеріалів за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій, які не знайшли свого підтвердження стосовно підозрюваного. Встановлено та надано теоретичне обґрунтування процесуальних повноважень сторони обвинуваченого та слідчого судді у випадку отримання ухвали на проведення слідчих (розшукових) дій, які тимчасово обмежують процесуальні права та свободи та інтереси учасників кримінального провадження, запропоновано види судового контролю за виконанням ухвали. Надано авторське визначення механізму проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні, як фактичні та юридичні підстави застосування процедури проведення слідчих дій в динаміці, поєднані з вимогами кримінального процесуального законодавства та рекомендаціями криміналістичної тактики.

Монографічне дослідження буде корисним для науковців, викладачів, студентів, а також для працівників правоохоронних органів та всіх, хто цікавиться питаннями кримінального та кримінального процесуального права.


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2019
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х84 1/16
 • Кількість сторінок: 212

Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації, видавництво Право, 2020, монографія, А.П. Лазарєв

Щоб купити Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні: теорія та механізм реалізації" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...