Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень

  • Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень : Монографії - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 320.00грн

Монографія присвячена дослідженню окремих елементів правопорядку держав Центральної Європи у період демократичних перетворень, їх теоретичних та практичних аспектів. Вона є науковою працею, в якій на монографічному рівні встановлено зміст понять правопорядку, форми правління, державного режиму та демократії як теоретико-правових категорії.

На основі законодавчої бази країн Центральної Європи, міжнародних актів, практики Європейського суду з прав людини, праць вітчизняних і зарубіжних учених із зазначеної проблеми здійснено порівняльно-правовий аналіз порядку організації публічної влади а методів її здійснення в умовах демократичних трансформацій правопорядку країн Центральної Європи, зокрема, висвітлено основні правові механізми відновлення демократії у ході підготовки до вступу в Європейський Союз. Досліджено специфіку демократичних перетворень національних правопорядків у державах ЦЄ, у тому числі через розкриття характеристики моделей організації публічної влади, засобів забезпечення незалежності судової влади та основних напрямків децентралізації публічної влади.

У монографії обгрунтовано роль Європейського союзу з прав людини як одного із ключових органів захисту прав і свобод людини, практика якого є безпосереднім механізмом консолідації у державах Центральної Європи. З’ясовано  вплив інститутів Європейського Союзу на підвищення дієвості функціонування правопорядку держав Центральної Європи в умовах їх підготовки до вступу в ЄС та взаємодію з ними після набуття членства.


Характеристики
  • Обкладинка: Тверда
  • Рік видання: 2019
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х84 1/16
  • Кількість сторінок: 208

Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень, видавництво Олександри Гаргуші, монографії, Європейське право, Бариська Я. О., Попович Т. П.,

Щоб купити Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Правопорядок у державах Центральної Европи у період демократичних перетворень" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...