пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021

  Новий
 • Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021 : Посібники до іспитів та ЗНО - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Борисова В. І., Іванова К. Ю., Карнаух Б. П., Ходико Ю. Є.
 • ISBN: 978-966-998-219-3
 • Група видань: Посібники до іспитів та ЗНО
 • Завантажити зміст
Наявність: В наявності
 • 290.00грн

У посібнику дано відповіді на ключові питання з навчального курсу «Цивільне право України» з урахуванням останніх змін і доповнень, внесених до цивільного законодавства, що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальностями «Право» і «Міжнародне право», відповідно до Програми вступного випробування, затвердженої наказом МОН України від 8 квітня 2021 р. № 408.

Посібник призначений для студентів (слухачів, курсантів) юридичних закладів вищої освіти та юридичних факультетів закладів вищої освіти всіх форм навчання, які готуються до складання вступного випробування до магістратури. Може бути корисним абітурієнтам, аспірантам, науковцям і практичним працівникам.


Характеристики
 • Обкладинка: М'яка
 • Рік видання: 2021
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60х84 1/16
 • Кількість сторінок: 396

Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021, Посібники до іспитів та ЗНО, НОВИНКИ, видавництво Право, Борисова В. І., Іванова К. Ю., Карнаух Б. П., Ходико Ю. Є.

Щоб купити Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021 у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021 від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021 у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021 за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Цивільне право України. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО, 2021" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...