Придбати книгу Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування в Києві, Одесі та Львові.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗлочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування

Навчальний посібник

Хавронюк М.І., Дудоров О.О., Луцик В.В., Задоя К.П., Карчевський М.В.

Книга містить загальну характеристику злочинів проти власності, передбачених кримінальним кодексом України та рекомендації щодо їх правової кваліфікації та методики розслідування. Розрахована на суддів і прокурорів, слідчих і детективів, а також адвокатів, посадових і службових осіб органів Національної поліції, Державного бюро розслідувань, інших органів системи кримінальної юстиції.

Може бути корисною для студентів і слухачів за напрямами підготовки "правознавство" і "правоохоронна діяльність", аспірантів, докторантів і викладачів юридичних закладів вищої освіти, науковців.

Додаткова інформація:

Видавництво Дакор
ISBN 978-617-7020-87-4
Обкладинка М`яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Кількість сторінок 448

Щоб купити Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.