Придбати книгу Спецслужби держав світу: ентропія, балістика, логістика в Києві, Одесі та Львові.

185грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСпецслужби держав світу: ентропія, балістика, логістика

Навчальний посібник

Лісовський П. М., Подоляка С. А., Лісовська Ю. П.

У навчальному посібнику розглянуто сучасні тенденції інноваційного розвитку спецслужб держав світу. Автори стверджують, що саме ентропія, балістика та логістика є важливими критеріями для формули успіху сучасних спецслужб. Прогнозовано феноменологію спецслужб як світове лідерство в якості переосмислення необхідних життєвих процесів. Це семантично розширює правове поле діяльності спецслужб як прорив у майбутнє.

Навчальний посібник розрахований на курсантів та студентів, що вивчають спеціально-правові дисципліни, а також на викладачів у сфері міжнародних відносин та міжнародного права. Посібник корисний для співробітників спецслужб.

Додаткова інформація:

Видавництво Кондор
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 212

Щоб купити Спецслужби держав світу: ентропія, балістика, логістика в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Спецслужби держав світу: ентропія, балістика, логістика, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Спецслужби держав світу: ентропія, балістика, логістика - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Спецслужби держав світу: ентропія, балістика, логістика в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.