Придбати книгу #pravoZNO в Києві, Одесі та Львові.

Поділитися інформацією в соціальних мережах#pravoZNO

Збірник тестових завдань

Немає в наявності

 

М.В. Пономаренко, І.В. Синьоок, Л.О. Чернов

Успішно скласти ЗНО в магістратуру по праву - мрія кожного студента юридичного факультету. Якісно підготуватися до важливого заходу дають можливість М.В. Пономаренко, І.В. Синьоок, Л.О. Чернов - автори знаменитого посібника #pravoZNO. ЗНО в магістратуру з арава - це тести, відповіді на які зачіпають різні сфери цієї нелегкої спеціальності.

 

Зміст книги «ЗНО магістратура Право»

 

Актуальний збірник тестових завдань ЗНО з права 2019 - це книга, яка складається з таких сфер права:

 

• конституційне;

• адміністративне;

• цивільне;

• цивільно-процесуальне;

• кримінальне;

• кримінально-процесуальне;

• міжнародне публічне;

• міжнародний захист прав людини.

 

Видавництво «Право» щороку випускає актуальні книги для підготовки до ЗНО з права, з урахуванням нововведень і змін у законодавстві нашої країни. Таким чином ЗНО право 2019 - це актуальна версія поточного року. Усім, хто хоче успішно здати ЗНО з права, купити книгу для підготовки просто необхідно. У каталозі сайту можна знайти велику кількість навчальної літератури та збірники тестових завдань.

 

Щоб купити підручник «ЗНО право» необхідно оформити замовлення в каталозі або зателефонувати за контактним номером телефону.

Мета посібника – проведення системної підготовки бакалаврів до зовнішнього незалежного оцінювання, цілеспрямованої тренувальної роботи.

Збірник тестових завдань з Права для бакалаврів складається з декількох розділів, актуального на сьогодні, правознавства. Дані тести покликані перевірити знання бакалаврів з теорії, а також здатність застосувати теорію на практиці. Успішне проходження тестів з Права відкриє для студентів шлях до магістратури.

Які розділи увійшли до збірника тестів?

  • Тестові завдання з Цивільного права;
  • Тестові завдання з Кримінального права України;
  • Тестові завдання з Конституційного права України;
  • Кримінально-процесуального права;
  • Міжнародного публічного права та інші тести.

Тестування охоплює всі основні розділи Права. У збірнику Ви знайдете:

Крім завдань, збірник містить також відповіді на всі тести.

Кому потрібні тести з Права?

Збірник тестів необхідний студентам юридичних факультетів, які вступають до магістратури, для підготовки до ЗНО, а також викладачам даної дисципліни.

Замовляйте тестові завдання по Праву на сайті видавництва «Право» вже сьогодні і готуйтеся до важливого тестування заздалегідь. Ми пропонуємо вигідні ціни й швидку доставку.

Розрахований на студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-723-4
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70х100/16
Кількість сторінок 132

Щоб купити #pravoZNO у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити #pravoZNO, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни #pravoZNO. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«#pravoZNO» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «#pravoZNO», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати #pravoZNO– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити #pravoZNO від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте #pravoZNO у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник #pravoZNO за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "#pravoZNO" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.