Придбати книгу В. В. Сташис. Вибрані праці в Києві, Одесі та Львові.

380грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВ. В. Сташис. Вибрані праці

Наукове видання

укладачі: В. Я. Тацій, В. І. Борисов, Л. М. Демидова

Видання підготовлено до 90-річчя з дня народження видатного державного і громадського діяча, професора, академіка Національної академії правових наук України, Героя України Володимира Володимировича Сташиса (10.07.1925 – 02.11.2011). Вибрані праці включають роботи автора з історії Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (нині – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого), його кафедр та проблем кримінального права: монографії, наукові статті, тези наукових доповідей, підручники, навчальні посібники, а також інші наукові праці з питань боротьби зі злочинністю та підготовки юридичних кадрів.

Для наукових співробітників, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів юридичної спрямованості, слідчих, прокурорів, суддів, адвокатів, усіх, хто цікавиться історією розвитку науки України, зокрема кримінального права, науковою спадщиною видатних вчених-криміналістів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-893-2
Обкладинка Тверда бум-вініл
Рік видання 2015
Папір Офсетний
Формат 60х90/16
Кількість сторінок 1184

Щоб купити В. В. Сташис. Вибрані праці у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити В. В. Сташис. Вибрані праці, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни В. В. Сташис. Вибрані праці. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«В. В. Сташис. Вибрані праці» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «В. В. Сташис. Вибрані праці», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати В. В. Сташис. Вибрані праці– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити В. В. Сташис. Вибрані праці від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте В. В. Сташис. Вибрані праці у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник В. В. Сташис. Вибрані праці за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "В. В. Сташис. Вибрані праці" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.