Цивільний процесуальний кодекс України

  Хіт
  Новий
 • Цивільний процесуальний кодекс України : Кодекси - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • ISBN: 978-966-937-888-0
 • Група видань: Кодекси
Наявність: В наявності
 • 180.00грн

Станом на 14 листопада 2023 року

Текст цього видання відповідає офіційному тексту сайта Верховної Ради України, а також тексту, який опублікований в офіційних друкованих виданнях.


Новий Цивільний кодекс України – основний кодифікований акт, на якому ґрунтується порядок судочинства у сфері цивільних прав. У листопаді 2019 року були внесені необхідні зміни для покращення та спрощення відносин учасників процесу.  

Склад нового Цивільного процесуального кодексу

Знання положень або глав Цивільного процесуального кодексу допомагає будь-якій особі усвідомити власне право на звернення до суду для вирішення спірних питань при порушенні прав і свобод людини. Головне – розібратися у розумінні принципу оскарження тих чи інших принципів. Для цього потрібно Цивільний процесуальний кодекс купити в офіційного представника чинних законодавчих документів.

Цивільний кодекс складається з шести книжок, кожна має свій напрямок та розкриває питання по суті:

 • перша – внесені загальні положення, термінологія, поняття фізичної та юридичної особи, принцип цивільної правоздатності, опіка;
 • друга – регламентує немайнові права фізичної особи, у тому числі право на життя, свободу та інше;
 • третя – присвячена праву власності речового майна;
 • четверта – відокремлює інтелектуальну власність, допомагає усвідомити поняття про авторське право;
 • п’ята – про кредиторські та інші грошові зобов’язання;
 • шоста – стосується наслідного права.

Під час розв’язання питань власного характеру чи в якості юридичної особи, не обійтися без застосування цього акта. Тому у кожний навчальний заклад, на підприємство будь-якої сфери потрібно Цивільний кодекс купити для близького знайомства з основним законодавчим документом. 


Характеристики
 • Обкладинка: М’яка
 • Рік видання: 2023
 • Папір: Газетний
 • Формат: 60х84 1/16
 • Кількість сторінок: 282

Цивільний процесуальний кодекс України, видавництво Право, законодавство України, ЦПК 2023

Щоб купити Цивільний процесуальний кодекс України у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Цивільний процесуальний кодекс України, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Цивільний процесуальний кодекс України. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Цивільний процесуальний кодекс України» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Цивільний процесуальний кодекс України», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Цивільний процесуальний кодекс України– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Цивільний процесуальний кодекс України від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Цивільний процесуальний кодекс України у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Цивільний процесуальний кодекс України за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Цивільний процесуальний кодекс України" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...