пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування

    Новий
  • Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування : Монографії - Видавництво "Право"
Наявність: В наявності
  • 240.00грн

У монографії комплексно досліджено теоретичні та прикладні питання, пов’язані з апеляційним оскарженням та переглядом ухвал слідчого судді, постановлених під час досудового розслідування. Досліджено іноземний досвід оскарження та перегляду судових рішень, постановлених на стадії досудового розслідування. Проаналізовано європейські стандарти оскарження та перегляду судових рішень, постановлених на стадії досудового розслідування. Розкрито особливості процесуального механізму перегляду ухвал слідчого судді, постановлених на стадії досудового розслідування. Автором на підставі проведеного дослідження й узагальнення правозастосовної практики виявлено недоліки правового регулювання процесуального порядку оскарження та перегляду ухвал слідчого судді, постановлених під час досудового розслідування, сформульовано науково обґрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення чинного кримінального процесуального законодавства.

Монографія буде корисною для вчених-правознавців, викладачів, аспірантів, практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, детективів, адвокатів, а також здобувачів вищої освіти й усіх, хто цікавиться правовими проблемами.


Характеристики
  • Обкладинка: М'яка
  • Рік видання: 2021
  • Папір: Офсетний
  • Формат: 60х84 1/16
  • Кількість сторінок: 256

Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування, Монографії, НОВИНКИ, видавництво Право, Савенко М. Є.

Щоб купити Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Апеляційне оскарження та перегляд ухвал слідчого судді, постанов- лених під час досудового розслідування" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...