Придбати книгу Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України в Києві, Одесі та Львові.

480грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України

Науково-практичне видання

Упорядник С.Г. Туманов

Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права.

Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права.Суд має право відступити від правової позиції, викладеної Верховним Судом, тільки з одночасним наведенням відповідних мотивів (ч. 5, 6 ст.13 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»).

Якщо Ви студент юридичного факультету або просто вирішили вивчити законодавство нашої країни, то краще вибрати науково-практичний коментар до Кримінального процесуального кодексу України - посібник, в якому є роз'яснювальні записки (коментарі). У тексті законів часто використовується правова термінологія, яку складно зрозуміти непідготовленій людині. Тому, якщо Ви тільки пізнаєте спеціальність або хочете розібратися в тому чи іншому законі, то Кримінально-процесуальний кодекс України з коментарями - кращий варіант.

На сайті видавництва «Право» можна купити Кримінально-процесуальний кодекс України 2019 з постатейними коментарями, який має наступні характеристики:

  • більш зручна структура;
  • прописані чіткі терміни та норми;
  • нововведення;
  • процесуальні документи, їх кількість;
  • вимоги до адвоката і т.д.

Завдання Кримінального процесуального кодексу України та основний зміст

Даний Кримінальний процесуальний кодекс України був створений для захисту прав юридичних і фізичних осіб? А також нашої держави. Завдання кодексу - швидке розкриття злочину, виявлення винних і справедливе покарання в рамках закону. Всі, хто скоїв кримінальний злочин, повинні нести повну відповідальність за свої діяння, у міру провини.

Замовляйте Кримінально-процесуальний кодекс України на сайті видавництва «Право» за вигідною ціною. Оформити покупку можна як в каталозі, так і за номером телефону, який вказаний в шапці сайту. Якщо необхідна консультація, на зв'язку професійні менеджери, які дадуть відповідь на будь-які питання.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-714-2
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 696

Щоб купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.