пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України

  Хіт
 • Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України : Наукові видання - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Туманов С. Г.
 • ISBN: 978-966-937-753-1
 • Група видань: Наукові видання
Наявність: В наявності
 • 560.00грн


Наведено постатейний коментар Кримінального кодексу України з висновками ВерховногоСуду, що є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень,які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права. Суд має право відступити від правової позиції, викладеної Верховним Судом, тільки з одночасним наведенням відповідних мотивів (частини 5, 6 ст. 13 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»).

Книга розрахована в першу чергу на осіб, які займаються правозастосовною діяльністю в галузі кримінального права, а саме слідчих, прокурорів, адвокатів. Може бути корисною також для студентів юридичних ЗВО, осіб, які мають кримінальне переслідування, а також всіх, хто цікавиться відповідними питаннями.

Добре знати закони недостатньо без належного розуміння їх змісту. Для цього існує науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України, який покликаний роз’яснити незрозумілі термін, глибше зрозуміти суть законів і процесів криміналістики.

На сайті видавництва «Право» можна купити Кримінальний кодекс з коментарями, в якому представлена ​​актуальна профільна інформація для всіх, хто пов’язав свою діяльність з Правом або цікавиться законодавством України. Цей посібник допоможе зрозуміти заплутану і складну юридичну термінологію, а також - зв’язок між правовими актами та ін.

Чому краще придбати Кримінальний кодекс з висновками і коментарями

Здебільшого, закони викладені в лаконічній формі і для того, щоб розібратися хоча б в одному з них, необхідно багато часу і знань. Для того, щоб спростити завдання існує, коментований Кримінальний кодекс України, який допоможе глибше зрозуміти значення закону і його практичне застосування. Якщо щось у змісті закону незрозуміло, то можна просто прочитати коментар.

Замовляйте Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини на сайті видавництва «Право» за вигідною ціною. Для замовлення натисніть «купити» або телефонуйте за контактним номером телефону.

 


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2019
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 60Х90 1/16
 • Кількість сторінок: 792

Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України, видавництво Право, 2019, Упорядник С.Г. Туманов

Щоб купити Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...