пн-пт з 9:00 до 17:30 sales@pravo-izdat.com.ua

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

  Хіт
 • Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини : Збірники статей - Видавництво "Право"
 • Видавництво: Право
 • Автор: Столітнього А. В.
 • ISBN: 978-966-937-573-5
 • Група видань: Збірники статей
Наявність: В наявності
 • 845.00грн


У виданні з огляду на структуру Кримінального процесуального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини.

Видання розраховане на працівників органів прокуратури, поліції та органів правопорядку, суддів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, студентів і курсантів закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

У прагненні досягти європейського рівня процесуального права людини, був створений новий Кримінальний процесуальний кодекс України 2019, заснований на практиці, отриманій під час вивчення діяльності Європейського суду. Так, як кримінальний кодекс мав недосконалості, то було прийнято рішення видати новий посібник, згідно з європейськими стандартами.
На сайті видавництва «Право» представлений «Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини», який є другим виданням, доповненим й удосконаленим. Наше видавництво пропонує широкий асортимент актуальної юридичної літератури.

Чого очікувати від Кримінального процесуального кодексу України зі змінами та роль Європейського суду
У чинному Кримінальному процесуальному кодексі України, заснованому на європейській практиці, розглядаються наступні важливі моменти:

 • вивід на перше місце захисту прав людини;
 • розв’язання спірних питання без зазіхання на права і свободи людини;
 • в яких випадках необхідні апеляції і коли/чому варто звернутися до Європейського суду;
 • докладний розгляд справ і виконання рішень суду.

Насправді, зміст Кримінально-процесуального кодексу України дуже розгорнутий і посібник стане відмінним подарунком для широкої аудиторії, серед якої співробітники правоохоронних органів, юристи і всі, чия діяльність пов’язана з юриспруденцією.
Замовляйте Кримінально-процесуальний кодекс України в коментарях на нашому сайті у два кліка, натиснувши «купити» або зателефонувавши за контактним номером телефону.

 


Характеристики
 • Обкладинка: Тверда
 • Рік видання: 2019
 • Папір: Офсетний
 • Формат: 70Х100 /16
 • Кількість сторінок: 952

купити кодекс кримінально процесуальний, постатейні матеріали практики Європейского суду з прав людини, кодекс України, видавництво Право, 2019

Щоб купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Читати далі...

Придбати Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.

Читати далі...