Придбати книгу Кодекс України з процедур банкрутства (тверда обкладинка) в Києві, Одесі та Львові.

100грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКодекс України з процедур банкрутства (тверда обкладинка)

Введення в дію відбудеться 21 жовтня 2019 року

Ця книга із розділу «На замовлення». У цьому розділі пропонуються екземпляри книг, які виготовляються на замовлення за таких умов:

-              Ви сплачуєте повну вартість книги, після чого вона запускається до друку

-              строк виготовлення: 10-15 робочих днів з моменту отримання Вашої передоплати

За вказану ціну Ви отримуєте кодекс:

-              у твердій обкладинці

-              на білому офсетному папері.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-697-8
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний (білий папір)
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 126

Щоб купити Кодекс України з процедур банкрутства (тверда обкладинка) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Кодекс України з процедур банкрутства (тверда обкладинка), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Кодекс України з процедур банкрутства (тверда обкладинка) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Кодекс України з процедур банкрутства (тверда обкладинка) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.