Придбати книгу Укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн в Києві, Одесі та Львові.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахУкладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн

Монографія

Наньєва М.І.

У монографії здійснюється порівняльно-правовий аналіз укладення трудового до¬говору за законодавством України та окремих зарубіжних країн. Визначаються поняття та нормативна основа укладення трудового договору.  Розглядаються вимоги до працівників при укладенні трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн. Характеризується процедура укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн. З’ясовуються особливості укладення трудового договору з окремими категоріями працівників. Визначаються гарантії для працівників при укладенні трудового договору. Формулюються науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення актів чинного законодавства, проекту Трудового кодексу України в часині укладення трудового договору з урахуванням позитивного законодавчого досвіду окремих зарубіжних країн.

Розраховано на науковців, викладачів, юристів-практиків, аспірантів, студентів, які навчаються за спеціальністю «Право».

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-290-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Кількість сторінок 202

Щоб купити Укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Укладення трудового договору за законодавством України та окремих зарубіжних країн в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.