Придбати книгу Избранное. Процевский А.И. в Києві, Одесі та Львові.

515грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахИзбранное. Процевский А.И.

Наукове видання

Составители: В.А. Процевский, О.Н. Ярошенко, Р.И. Шабанов и др.

Издание приурочено к 90-летию со дня рождения доктора юридических наук, профессора А. И. Процевского. В «Избранное» включены работы выдающегося ученого-правоведа, представляющие значительный научный интерес и до сих пор не утратившие своей актуальности.

Для научных работников, преподавателей вузов, аспирантов и студентов.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑634‑3
Обкладинка Шкіра
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х90/16
Кількість сторінок 472

Щоб купити Избранное. Процевский А.И. в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Избранное. Процевский А.И., або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Избранное. Процевский А.И. - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Избранное. Процевский А.И. в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.