Придбати книгу Інституціоналізація публічного управління та адміністрування у контексті інноваційного розвитку сільських територій в Києві, Одесі та Львові.

205грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахІнституціоналізація публічного управління та адміністрування у контексті інноваційного розвитку сільських територій

Монографія

Даниленко А.С., Юхименко П.І.

Монографія присвячена розробці теоретичних і практичних засад формування інституціонального середовища публічного управління та адміністрування у контексті інноваційного розвитку сільських територій.

Становить науковий та практичний інтерес для вчених-економістів, керівників різних управлінських структур, а також для аспірантів та студентів аграрних вищих навчальних закладів за спеціальністю публічне управління та адміністрування.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-617-673-812-1
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 320

Щоб купити Інституціоналізація публічного управління та адміністрування у контексті інноваційного розвитку сільських територій в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Інституціоналізація публічного управління та адміністрування у контексті інноваційного розвитку сільських територій, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Інституціоналізація публічного управління та адміністрування у контексті інноваційного розвитку сільських територій - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Інституціоналізація публічного управління та адміністрування у контексті інноваційного розвитку сільських територій в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.