Придбати книгу Понятійний апарат кримінального права та його наукове і практичне значення. Понятийный аппарат уголовного права и его научное и практическое значение в Києві, Одесі та Львові.

50грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПонятійний апарат кримінального права та його наукове і практичне значення. Понятийный аппарат уголовного права и его научное и практическое значение

Наукова стаття

М.І. Панов

Розглядається понятійний апарат кримінального права як збірне юридичне поняття, до структури якого входять: кримінально-правові поняття, категорії та юридична термінологія, що становлять органічно взаємопов’язані і взаємодіючі елементи єдиного системного об’єкта. Аналізується кожний із цих елементів, з’ясовується їх значення для науки і практики кримінального права. З урахуванням специфіки термінології, що використана у роботі, та для більшої доступності читачам публікується українською та російською мовами.

Для науковців і всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-500-1
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 48

Щоб купити Понятійний апарат кримінального права та його наукове і практичне значення. Понятийный аппарат уголовного права и его научное и практическое значение в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Понятійний апарат кримінального права та його наукове і практичне значення. Понятийный аппарат уголовного права и его научное и практическое значение, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Понятійний апарат кримінального права та його наукове і практичне значення. Понятийный аппарат уголовного права и его научное и практическое значение - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Понятійний апарат кримінального права та його наукове і практичне значення. Понятийный аппарат уголовного права и его научное и практическое значение в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.